Kup telefon

Przejrzyj naszą ofertę profesjonalnie odnowionych telefonów komórkowych i znajdź taki, który pasuje do Ciebie… i Twojego budżetu.

Sprzedaj używany telefon

Z iSerwis teraz masz miejsce, w którym faktycznie możesz zdobyć gotówkę za swój stary telefon – Zdobądź gotówkę na miejscu.

Wymień telefon

Jeśli Twój telefon jest przestarzały, oddaj go. Jeśli Twój telefon jest zbyt skomplikowany, zamień go. Dzięki programowi handlowemu iSerwis wybór należy do Ciebie.

Kup, Sprzedaj, Wymień

Nie chcesz naprawiać telefonu? Chcesz tylko najnowszy gadżet? Kup. Sprzedaj. Wymień

mobile-phone-1595784_1280(1)

Masz cmentarzysko telefonów w swojej szufladzie? Stary tablet, czytnik e-booków lub odtwarzacz muzyki, który zajmuje tylko Twoje cenne miejsce? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zamienić te stare urządzenia na gotówkę na miejscu!

Przynieś nam stary smartfon, a od razu kupimy je za gotówkę. Nasz zespół postara dać im nowe życie, używając części OEM. Następnie odsprzedajemy je bezpośrednio, bez pośrednika!

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać, wymienić czy kupić używane urządzenie, zajrzyj do naszego sklepu iSerwis i wyszukaj okazję dla siebie!

Szybka płatność

Otrzymaj szybko pieniądze, gdy przynosisz na sprzedaż komórkę lub urządzenie mobilne!

We will pay you within 3 business days of receiving your cell phone, tablet, smartwatch, or fitness tracker. Customize your shipping and payment methods to estimate your payment date with our FastPay Forecaster.

7-dniowa blokada ceny

Zablokuj cenę telefonu lub urządzenia na 7 dni!

Telefony komórkowe, tablety, laptopy i inne urządzenia naturalnie tracą na wartości z biegiem czasu (szczególnie w okolicach wypuszczenia nowych, wymyślnych Samsungów lub iPhone’ów). Nasze rozwiązanie to 7-dniowa blokada ceny w iSerwis. Dzięki temu uzyskasz podaną wartość swojego urządzenia, o ile otrzymamy je w ciągu 7 dni.

Bez ryzyka

Sprzedawanie telefonu komórkowego, laptopa lub urządzenia mobilnego w iSerwis jest pozbawione ryzyka.

Jak w każdym innym przypadku, uważamy, że uczciwość jest najlepszą polityką. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie ustalimy wartości jakiegoś przedmiotu, który nam wysyłasz, poproś o jego zwrot bez dodatkowych kosztów.